BUK,


Powierzchnia działki (m2)
1256 m2

Opis

Polecam do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną w Buku koło Dobrej Szczecińskiej. . Dla tego terenu jest wydana zbiorcza decyzja na 10 działek / w tym na oferowaną działkę/ o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami oraz przyłączy infrastruktury technicznej dla potrzeb inwestycji. Warunki zabudowy przewidują m.in. max. dwie kondygnacje nadziemne, max. powierzchnie zabudowy- 20%, dach stromy , symetryczny dwu lub wielospadowy. Możliwa zabudowa bliźniacza w tym dom dwu lokalowy. Na terenie na którym znajduje się działka wykonano podłączenia elektryczne, sieć wodno-kanalizacyjną oraz zlikwidowano kolizyjna linie energetyczną 15 kV. Do wykonania pozostaje przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne z istniejącej sieci na teren działki . Wykonanie sieci gazowej na koszt gazowni. Możliwość przyłączenia gazu na koszt gazowni. Bardzo dobre warunki gruntowe pod budowę / jest sporządzona geologiczna analiza gruntu/. Na osiedlu zostały już wybudowane pierwsze domy. Działka położona jest w piękniej okolicy, niedaleko lasu i malowniczych pól. W okolicy znajduje się unikalny na skalę światową rezerwat ptactwa wodnego nad jeziorem Świdwie. w niedalekiej odległości znajduje się kąpielisko nad jeziorem Blankensee po niemieckiej stronie granicy/ około 4 km od działki/ . Na niemiecką stronę prowadzi przejście graniczne w Buku położone około kilometra od działki. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest też szlak spacerowo-rowerowy prowadzący wzdłuż ciągłej linii lasów wzdłuż granicy. Do centrum Szczecina jedzie się około 15 minut.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
RYZ20493
Symbol SWO
270963
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
150 720, 00 PLN
Cena w EURO
34 831, 39 €
Cena za m2
120, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
POLICKI
Gmina
DOBRA (SZCZECIŃSKA)
Miejscowość
BUK
Powierzchnia działki
1 256, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
45, 00
Długość działki (mb.)
28, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT.
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Nr Licencji
44
CENA 150 720 PLN
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.