O nas

indahouse - wykrzyknik, [amer.czyt.indahałs] - określenie używane jako komplement, szczególnie w stosunku do osoby kompetentnej, która dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom, bez trudu i w efektowny sposób komuś w czymś pomogła. [8.08.2005 r. - urban slang dictionary]

..., bo pośrednictwo to nie praca to styl życia...

Jesienią 2014 roku na świat nieruchomości przyszło biuro indahouse nieruchomości lepiej Naszym celem stała się pomoc przy sprzedaży i kupnie nieruchomości, dzięki Waszemu zaufaniu staliśmy się uczestnikami ważnych momentów Waszego życia, a Wy zyskaliście, bo działamy w Waszym najlepszym interesie.
Przyspieszamy sprzedaż - nie pozwalamy by nieruchomość straciła na wartości...

Doskonalenie warsztatu

Aktywny udział w konferencjach rynku nieruchomości, dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z koleżankami i kolegami podczas prowadzonych przez nas szkoleń, prelekcji i warsztatów na ogólnopolskich konferencjach pośredników.

Współpraca

Chcąc zwiększyć zasięg ogłoszeń Waszych nieruchomości wyszliśmy poza lokalny rynek. Nawiązaliśmy współpracę z 80 biurami w województwie, 300 w całej Polsce i 2 za granicą, w niemieckim Berlinie i belgijskiej Antwerpii. Działając ponad regionalnie gwarantujemy, że Waszą nieruchomość zobaczy najwięcej potencjalnych klientów największy zasięg oddziaływania reklamy oferty.

SPRZEDAWAJ LEPIEJ Z NAMI