MOTANIEC,

Niesamowicie tania działka 65zł/m2 z mediami,droga


Powierzchnia działki (m2)
7200 m2

Opis

Przedmiotem oferty znajdującej się w kompleksie działek działki o powierzchni od 3600m2, 7200m/2 do 15 000m2. Logistycznie położenie działki w połowie drogi między Szczecinem a Stargardem Szczecińskim, przy trasie krajowej nr 10, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Kobylanki i Morzyczyna. Teren pod inwestycję z przeznaczeniem pod halę magazynową, produkcyjną z częścią biurową. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2 kondygnacji- 7m od poziomu terenu do szczytu dachu. Podciągnięcia mediów są w cenie zakupu i będę dostosowane do potrzeb nabywcy. Dostęp komunikacyjny- dojazd do terenu inwestycji z publicznej drogi gminnej ul. Szczecińska-dz. nr 42 przez teren działki 45/5, droga zostanie wybudowana do inwestycji przez sprzedających. Zaopatrzenie w energię elektryczną na warunkach przyłączenia do sieci elektroenergetycznej wydanej przez ENEA Operator moc przyłączeniowa 12kW na napięciu 0,4kV, zaopatrzenie w wodę an warunkach przyłączenia do sieci wodociągowej wydanej przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp.z.o.o., odprowadzenie ścieków do zbiornika szczelnego lub ekologicznej oczyszczalni ścieków zlokalizowanej w granicach działki. Doprowadzenie drogi utwardzonej asfaltowej jest również w cenie i należy pod wykonanie sprzedającego. Teren z ogromnym potencjałem ze względu na rozwijające się przedsiębiorstwa w pobliżu lokalizacji oraz nowych inwestycji. Zwieńczeniem tej oferty jest atrakcyjna cena 65zł/m2 netto.. Gorąco polecamy i zachęcamy do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
ATL01080
Symbol SWO
331666
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
468 000, 00 PLN
Cena w EURO
102 679, 20 €
Cena za m2
65, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
STARGARDZKI
Gmina
KOBYLANKA
Miejscowość
MOTANIEC
Powierzchnia działki
7 200, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
KOMERCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Nr Licencji
6836
CENA 468 000 PLN
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.