GAŁĘZINOWO,

Działki budowlane z WZ - Dolina Charlotty


Powierzchnia działki (m2)
25682 m2

Opis

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek budowlanych o łącznej powierzchni 25.682 m2, położona w miejscowości Gałęzionowo. Istnieje koncepcja podzielenia jej na 24 mniejsze działki budowlane.

Wieś położona jest niedaleko drogi krajowej nr 21, łączącej ją ze Słupskiem (10 km) oraz Ustką (18 km). Ponadto w miejscowości znajduje się stacja kolejowa, na której zatrzymują się pociągi jadące w kierunku Słupska, Ustki oraz Trójmiasta.

W Gałęzinowie znajduje się także kompleks rekreacyjny wraz z amfiteatrem Dolina Charlotty Resort & SPA, w którym cyklicznie odbywają się imprezy muzyczne, wystawy, pokazy itp.

Wszystkie powyższe warunki otwierają szereg możliwości dla inwestorów: teren jest świetnie skomunikowany, zarówno pod względem transportu kołowego jak i kolejowego, wobec czego nadaje się idealnie pod budowę osiedla domków jednorodzinnych, ośrodka wypoczynkowego, domu opieki, hotelu itp. Ponadto, ze względu na bliską odległość, może stanowić bazę turystyczną dla pobliskiej Ustki.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę osiedla domów jednorodzinnych. Pełne uzbrojenie (kanalizacja, woda, prąd) znajdują się w drodze.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
MTN09500
Symbol SWO
374470
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
850 000, 00 PLN
Cena w EURO
187 850, 00 €
Cena za m2
33, 10 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Powiat
SŁUPSKI
Gmina
SŁUPSK
Miejscowość
GAŁĘZINOWO
Powierzchnia działki
25 682, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Nr Licencji
4454
CENA 850 000 PLN
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Krzysztof Rożnowski

Krzysztof Rożnowski

Nieruchomości Lepiej
licencja: 22202

tel.: 698 325 560
krzysztof.roznowski@indahouse.pl

lepszy kredyt
na Twoje marzenia