SZCZECIN,


powierzchnia
86 m2

Piętro
Parter

Opis

Lokal użytkowy położony w centrum osiedla, bardzo duży ruch pieszych. Do lokalu prowadzą trzy wejścia: jedno z klatki schodowej i dwa niezależne z drugiej strony lokalu. Od strony dwóch wejść niezależnych zlokalizowany jest ogródek o powierzchni około 80m2 przynależny do lokalu. Lokal sąsiaduje z publicznym przedszkolem i żłobkiem, prywatną szkołą językową dla dzieci, zakładem kosmetycznym oraz przychodnią publiczną NZOZ-gabinety specjalistyczne. Lokal może być przeznaczony na różnego rodzaju działalnośc. Lokal jest obecnie wynajmowany za kwotę 2.700 zł czynsz najmu + czynsz do Spółdzielni 800 zł w tym pełne opłaty za ogrzewanie oraz zużycie wody. Dodatkowe opłaty do ENEA. Wszystkie ceny podane są w wartościach brutto. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
BON20094
Symbol SWO
232053
Rodzaj nieruchomości
KOMERCYJNE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Cena w EURO
601, 56 €
Czynsz i inne opłaty stałe
2 700, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
SZCZECIN
Gmina
SZCZECIN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
SŁONECZNE
Powierzchnia całkowita
86, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1990
Piętro
parter
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Nr Licencji
319
CENA 2 700 PLN
(NETTO 2 195 PLN)
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.