MIERZYN,

Działka 1028 m2, otoczona zielenią - Mierzyn!


Pow. działki
1028 m2

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą gruntową na sprzedaż- niezabudowaną działką w atrakcyjnej lokalizacji na Mierzynie.

Działka znajduje się wewnątrz rodzinnego ogrodu, usytuowana między innymi posiadłościami, w drugiej linii zabudowy. Wspomniana lokalizacja oraz oddalenie od drogi głównej zapewnia poczucie komfortu, intymności. Okolica cicha i spokojna- wokół znajdują się domy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej.

Miejsce bardzo zielone, otoczone wszelaką roślinnością. Na terenie sąsiadującym z nieruchomością znajduje się jeziorko, co dodatkowo zapewnia piękne widoki. Na działce obecnie rosną drzewa i krzewy owocowe, istnieje możliwość ich usunięcia, bądź pozostawienia w zależności od preferencji przyszłego właściciela. Dodatkowo przy granicy działki teren otoczony drzewami iglastymi, które podobnie- można częściowo wyciąć lub zostawić. Działka ma wyznaczone granice, obecnie bez dodatkowego ogrodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością na żywo, jest tego warta!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
MAP20829
Symbol SWO
356297
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
370 000, 00 PLN
Cena (EUR)
86 506, 00 €
Cena za m2
359, 92 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
POLICKI
Gmina
DOBRA (SZCZECIŃSKA)
Miejscowość
MIERZYN
Pow. działki
1 028, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Nr Licencji
20713
CENA 370 000 PLN
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Anna Rożnowska

Anna Rożnowska

Nieruchomości Lepiej
licencja: 22201

tel.: 728 856 062
anna.roznowska@indahouse.pl

lepszy kredyt
na Twoje marzenia
dh