SZCZECIN,

Pogodno. Pomieszczenia biurowe na wynajem.


powierzchnia
200 m2

Piętro
Parter/2

Liczba pokoi
10

Opis

Komfortowe pomieszczenia biurowe na wynajem. Pogodno


Ofertę najmu stanowią pomieszczenia biurowe - lokal użytkowy o powierzchni 200, 40 m 2, zlokalizowany w parterze apartamentowca w dzielnicy Pogodno.

Lokal usługowy składa się z pięciu sal - pomieszczeń biurowych, wiatrołapu i pomieszczeń technicznych, pomieszczenia socjalnego z węzłem sanitarnym. Trzy pomieszczenia biurowe doświetlone bezpośrednio, dwa doświetlone pośrednio przez pozostałe pomieszczenia. Posadzki w pomieszczeniach stanowi terakota oraz wykładzina dywanowa. Sufity w pomieszczeniachpodwieszane systemowe. Wysokość lokalu zróżnicowana i wynosi ok 3,0 m mierząc do sufitu podwieszanego. Zmierzona wysokośćdo stropu wynosi ok 3,7m. W przestrzeni nad sufitem zlokalizowane są instalacje: kanalizacji sanitarnej, wodna, wentylacja, lokal ogrzewany za pomocą grzejników c.o.

Bardzo wysoki standard wykończenia pomieszczeń - foto. Czynsz z tytułu najmu wynosi 10 000 PLN ( do ceny należy doliczyć należny podatek VAT), eksploatacja: 10 zł/m2 (rozliczana raz w roku),

Budynek i lokal użytkowy przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, niepowtarzalna lokalizacja ( bezpośrednie sąsiedztwo placówek bankowych, licznych sklepów, gabinetów).

Lokalizacja ( najbardziej prestiżowa dzielnica Szczecina), bardzo wysoki standard wykończenia i niska cena najmu to główne atuty prezentowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Pokaż więcej

Symbol
BON31695
Symbol SWO
355424
Rodzaj nieruchomości
KOMERCYJNE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
2 176, 34 €
Czynsz i inne opłaty stałe
10 020, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
SZCZECIN
Gmina
SZCZECIN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
200, 40 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2008
Piętro
parter
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Klimatyzacja
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Nr Licencji
319
CENA 10 020 PLN
(NETTO 8 146 PLN)
 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Skontaktuj się z nami a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Anna Rożnowska

Anna Rożnowska

Nieruchomości Lepiej
licencja: 22201

tel.: 728 856 062
anna.roznowska@indahouse.pl

lepszy kredyt
na Twoje marzenia